چند سالی است که نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان رونق سال های گذشته را نداشته و سال به سال از تعداد شرکت های خارجی حاظر در آن کاسته میشد . بحمدلله امسال روند نمایشگاه پیرو آن سیرنزولی نبود و شاهد شرکت های خارجی و برخی شرکت های اروپایی نیز بودیم که جای امیدواری می باشد . یکی از نکات قابل تامل حضور چشمگیر شرکت های طراح معمار و فروشندگان انواع متریال های تزئینی و دکوراتیو در نمایشگاه بود که حکایت از حرکت بازار صنعت ساختمان به سمت بهسازی ، ترمیم دارد . البته کاملا منطقی و قابل درک می باشد .

14th

نمایشگاه امسال با حضور 1158 شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت بالغ بر 52 هزار متر مربع در تاریخ 19 / 5 / 1393 در ساعت 9 صبح با حضور مقامات عالی و مسئولین کشور در سالن کنفراس شماره 1 واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شروع به کار نمود و هر روز از ساعت 9 صبح تا 16 و برای غرفه داران از ساعت 8 صبح تا 16 تا روز چهارشنبه … در خدمت علاقمندان به حوزه صنعت ساختمان قرار داشت .

توسعه و گسترش سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان کشور ،کمک به رونق ساخت و ساز، شناخت توانمندی ها و کمبودهای صنعت ساختمان، آشنایی با پیشرفت های روز این صنعت در جهان، اشتغالزائی و ایجاد یک فضای اقتصادی و تجاری ویژه برای رویارویی شرکت های فعال در زمینه ماشین آلات، تجهیزات، مصالح، خدمات و تکنولوژی صنعت ساختمان مهمترین اهداف بر پایی نمایشگاه بود .

Print Friendly, PDF & Email
2017-05-11T22:53:53+00:00 دسته بندی ها: صنعت ساختمان|بدون دیدگاه

درج دیدگاه