آیا خرید دستگاه فوم بتن صرفه اقتصادی دارد ؟

خانه » بتن فوم + بتن سبک + فوم بتن + بتون سبک + CLC + فوم شیمیایی + فوم پروتئینه » آیا خرید دستگاه فوم بتن صرفه اقتصادی دارد ؟

خرید دستگاه فوم بتن ، اگر چه شروع کاری نوین و پر تقاضا در صنعت ساختمان محسوب می شود ، ولی حتما در نظر داشته باشید تحقیقات لازم جهت توجیه پذیر بودن این اقدام را قبلا انجام دهید .

قبل از مطالعه این مطلب ، در گذشته هم مطلبی با عنوان مهمترین نکاتی که قبل از خرید دستگاه فوم بتن لازم است بدانید نوشته بودم که توصیه میکنم حتما مرور کنید .

ولی نکات جدیدی که از تجربه سالهای اخیر آموخته ام ، جمع بندی بهتری برای تصمیم خرید دستگاه فوم بتن ، به شما خواهد داد .

سال ۱۳۹۴ بود که دوستی از بابلسر با من تماس گرفت و جویای اطلاعات ماشین آلات فوم بتن گردید . از صحبت های ایشان اینطور بر می آمد که تمایل به خرید دستگاه فوم بتن دارند و انگیزه اصلیشان هم پروٰژه های زیاد ساختمانی منطقه شان بود .

ظاهرا مدتی هم تحقیقاتی در منطقه انجام داده بود و با دوست دیگری هم مدتی در زمینه فوم بتن شراکت کرده بود . مدتی با بنده در تماس بودند و از مشخصات و چند و چون خرید ماشین آلات بتن سبک سوالاتی کردند و دیگر از ایشان بی خبر بودم تا سال گذشته در نمایشگاه صنعت ساختمان .

پیگیر تصمیم ایشان شدم و متوجه شدم دستگاهی تهیه نکرده اند ولی در زمینه فوم بتن فعالیت دارند . وقتی از چگونگی فعالیت ایشان مطلع شدم به نظرم تصمیمی منطقی و قابل تامل آمد .

این دوست بزرگوار با فوم بتنی های منطقه مذاکره کرده بود و به ازای نرخی توافق شده ، پروژه های اجرایی میگرفت و دوستان دیگر برایش اجرا می کردند .

ایشان فقط روی بازاریابی اجرای بتن سبک فعالیت کرده بود و پروژه ها را جذب و به گروه های اجرایی واگذار می نمود . طبق گفته خودش درآمد مورد انتظارش بدون نیاز به سرمایه گذاری روی خرید دستگاه برآورده شده بود .

هر چند بیان این مطلب موضوعیتی با هدف معرفی و فروش ماشین آلات فوم بتن ندارد ولی امید داشتم دوستانی که امکان اجرای این شکل از کار را دارند این الگو را نیز در نظر داشته باشند .

انشالله بهترین تصمیم را برای جمع بندی و خرید ماشین آلات داشته باشند .

 

Print Friendly, PDF & Email
2017-12-02T01:16:33+00:00 دسته بندی ها: محصولات|بدون دیدگاه

درج دیدگاه