پس از گذشت 14 سال از ورود بتن سبک به صنعت ساختمان ایران ، امروز فوم بتن دیگر به عنوان یکی از مصالح پرکاربرد در ایران می باشد و عرضه دستگاه فوم بتن تکفاز اجرای این محصول را در هر پروژه ساختمانی ساده تر و سریع تر و کم هزینه تر نموده است .

ارزان ترین دستگاه فوم بتن تکفاز

ارزان ترین دستگاه فوم بتن تکفاز

 

از آنجا که فوم بتن تولید شده توسط دستگاه فوم بتن تکفاز ، هزینه های تولید نسبتا پایین تری نسبت به دستگاه های فوم بتن سه فاز دارد لذا مجریان فوم بتن و انبوه سازان نسبت به تهیه دستگاه فوم بتن تکفاز اقبال بیشتری نشان داده اند .

این مجتمع صنعتی در سال 1392 و در راستای برآورده ساختن نیاز آن دسته از پیمانکاران و انبوه سازانی که نیازمند دستگاه فوم بتن تکفاز ارزان قیمت و با کیفیت می باشند دستگاه فوم بتن تکفاز continuous را به بازار عرضه نمود .

این ماشین به دلیل دارا بودن قابلیت های منحصر به فرد خود به سرعت به یکی از محبوب ترین ماشین آلات تولید بتن سبک در ایران تبدیل گردید . ویژگی هایی از قبیل : قیمت استثنایی ، سرعت تولید بالا ، امکان جابجایی فوق العاده آسان توسط وانت پیکان ، و نیاز به حداقل نیروی کارگری و …

شاید بتوان برجسته ترین قابلیت این دستگاه فوم بتن تکفاز را تولید بی وقفه و پیوسته بتن فوم با مصرف بسیار پایین فوم و بصورت کاملا یکنواخت و بدون اتلاف وقت به کمک 2 نیروی کارگری عنوان نمود .

همچنین تغییرات وزنی و ابعادی این ماشین و طراحی صنعتی منحصر به فرد آن ، این دستگاه را به مناسب ترین دستگاه برای اجرای پروژه های شهری با دسترسی های سخت و همچنین پروژه های بلند مرتبه نموده است به نحوی که شما به راحتی قادر خواهید بود با انتقال ماشین به نزدیکترین محل اجرای بتن فوم ، بسیاری از هزینه های تولید و اجرای فوم بتن را کاهش دهید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات فنی دستگاه و قیمت لطفا از قسمت لیست قیمت اقدام نموده و یا با ما تماس بگیرید .

Print Friendly, PDF & Email
2017-05-11T22:53:53+00:00 دسته بندی ها: محصولات|1 دیدگاه

یک دیدگاه

  1. نیما کیمیایی 2017/12/21 در 11:45 - پاسخ

    اقا دستتون درد نکنه خسته نباشید عالیییی
    بود

درج دیدگاه